BMW 328 bi turbo

Shitet nga: elson 17 Maj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shitet bmw 328 ci bi turbo full ekstra cupe, klim, karriget likur, nxemje ne karrige, espe, airbeg gjamat elektronik poashtu edhe karriget, senzora para dhe mrapa, automatik etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim