BMW 530 -04

Shitet nga: Lulzim 07 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Pejë
She's ose ndrroj veturen me golf 6.
Vetura është full paket dhe ne gjendje super te mire.
Per detaje tjera mund te flasim ne telefon apo edhe te shihni veturen vet.

Mund te kontaktoni edhe me viber ne te njetin numer deri ne ora 21:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim