BMW 730 dizel -04

Shitet nga: Naser Ukella 13 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Vetura Bmw Series 7D Ngjyra E Zez metalik vetura osht shum ngjendje tregullt Osht Automatik dhe Manual osht Dizel
3.0 Viti i prodhimit 2004 Mrenda osht krejt lekur.
Momentalisht Vetura osht ne Gjermani Per mashum mundeni mem kontaktu Ntelefon po ashtu edhe Viber mundeni mem shkrujt numrin qe osht shkru aty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim