BMW X1 120 D S-Drive -12

Shitet nga: Auto DeLuxe 29 Krr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
BMW X1 S-Drive20d Panorama+PDC+M-Paket

Viti 2012
i Bardh
Panorama
senzor Parkingu para dhe pas


autodeluxeNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim