BMW X3 -04

Shitet nga: bmw 27 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Pejë
Shitet gjipi i sa po ardhur nga gjermania.ësht me gjendje te mir teknike.gjipi posedon klim karrikat me nxehmje tavanin Panorama Manuel 6 shpejci libren e servist 171mi km.felget 18 me guma te reja te veres lekur.etj pa dogan.
per gjdo infofmacjon na Kontaktoni ne nr 044 739 563 si dhe 044 155 073 qmimi i diskutushem. Ju Mirepresim.U SHIT TA GEZOJ PRONARI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim