BMW X5 SPORT PAKET S LIFT 3.0-DISEL

Shitet nga: Menti 01 Krr 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHITET BMW X5 M PAKET S LIFT
KA KLIM
MBYLLJE QENDRORE
PASQYR ELEKTRONIK ME NXEMSE
ABS
ESP
CENZOR PARA DHE PRAPA
AUTOMATIK DHE TIPTRONIK
SERVO TIMON PLUS ELEKTRIK
ULSET ME NXEMSE
ESHTE I ZGJERUAR NE AKSE ME PLLOQA
KA EDHE GOMAT E VERES 2O ZOLL PLUS EDHE TE DIMRIT 17 ZOLL
FULL OPSION NE GJENDJE SHUME TE MIR TEKNIKE.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim