BMW X5 3.0 d -03

Shitet nga: Bmw 08 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bmw x5 3.0 d viti I prodhimit ne fund te 2003, automatic, nxemje ne karrika para dhe prapa, ne gjendje shume te mire, eshte veture familjare jo e tregut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim