BMW

Shitet nga: Lulzim 12 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M3
Shitet bmw m3 kupe 6 cilindra dhe ne gjendje te rregullt ndrrimi mundeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim