BMW X5

Shitet nga: Egzon 10 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Vetura esht shum ne gjendje te rregullt eh rujtne si mbren ashtu dhe jasht.
Gomat i ka te reja ver dimer fellnet 20 col te E'MIT.
Bej edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim