Bmw X5 3.0i 03.

Shitet nga: Flamur 20 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes ose ndrroj Bmw X5 2003 3.0i benzin ac klim interierin lekur radio pioneer touch screen gjamat elektronik(x4) rexhistrim deri Mars 2017. Ndrrim i mundshem +38649131916 dhe Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim