Bmw x5 pa dogan

Shitet nga: besart maqunga 21 Sht 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
shes bmw x5 2010 i po sa ardhur nga zvicrra me serviz te kryer eshte full extra me gjitha funksionet me kamera prapan dhe paran transmetim elektronik i orve ne xhame me nje fjal eshte komplet ndrrimi i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim