Bmw

Shitet nga: denis 05 Jan 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 3.0 diesel
Viti 2005 , Manual
I regjistrur rks edhe 10 muj
Me harxhime 10.0 Ne qytet , 7.0 Ne rug te hapur .
Extraa :
Klimatronik
Komanda ne timon
Karrika me nxemje + me rrym me memorie
Tempomat
Navigacion
Senzor parkingu para dhe mas
Xenon bixenon
Drita mjegulles
Abs
Esp
Airbag
Fellne 19 BMW me goma shum te mira
Xhama te zi fabrikisht.
Etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim