Bej ndrim me kombi vw, VW Caddy 1.9 d -98,prill..

Shitet nga: burim 12 Shk 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bej ndrrim me vw t4 1.9d me ulese...shtoj pare...
Gomat i ka te reja....baterine e re....trapi dhe motorri perfekt...i ka federat mbrapa per pesha te renda...
Xhami i shoferit i krisur dhe pak korrozion... dihet zgllobi...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim