Bmw 520i 2005

Shitet nga: Qendrim 18 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes veturen bmw 520 benzin 2.0 170 ps 165.000 km te kaluara manuel lkure te bardh navi senzor para dhe pas senzore shiu senzore dritave e shumm sene tjera full opcion kerri eshte ne gjendje shum te mire dhe eshte shum e ruajtur ka regjistrim edhe 2 muaj nr kontaktues 044286570 045650791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim