Bmw 320i Full Ekstra -95

Shitet nga: privat 08 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes veturen te tipit Bmw, vetura eshte 2.0i dhe ka 150ps. Vetura eshte ne gjendje te perkryer si optike ashtu edhe mekanike. Ka te kryer te gjitha serviset me kohe ne servis te "Bmw" , klime A/C (te sapo mbushur), masazh ne karrige, pasqyre elektronike, senzora, fara xenon, allogenka, xhama elektronike. Vetura eshte e importuar nga Zvicra, me nje fjale vetura eshte tip top.
Gjithashtu bej ndrrim edhe me naj Golf4. Kontakt: 049-847-437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim