Bmw 520i 2005 -05

Shitet nga: Bmw 13 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes veturen bmw 520i benzin 2.0 e vitit 2005 eshte ne gjendje te rregullt kilometrat origjinal te vetat me servisa posedon tempomat bord compjuter klim navi lekure e bardhe manuel senzora parkingu para dhe mbrapa senzore shiu edhe shum opsione tjera kontaktoni ne numrat e tel. 044286570 045650791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim