Citroen C2 2005 Diesel 1.4

Shitet nga: Hekuran 03 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
Shes Citroen C2 Ne gjendje shum te mir,pa asnje defekt.
Viti i prodhimit 2005
Karboranti me Naftë 1.4
Gjamat Elektronik
Regjistrim 1Vit
Per ma shum kontaktoni ne 049-277-859 dhe 044-548-498.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim