Flm u shitt

Shitet nga: Gani Batusha 04 Pri 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shitet Citroën C3 exclusive 1.4 benzin 2003 automatik.Vetura posedon:Tempomat, climtronic,pulla ne vollon,liber te servisit etj.Numrat kontaktues:044133989,+38649526527(viber) dhe +37745262562(viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim