Citroen C4 2.0 HDI - 07

Shitet nga: Ardian 05 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Citroen C4 Exluzive
Motorri: 2.0 HDI
Km: 180.000
Viti: 2007
Extra: Senzora parkimi para-mbrapa, xenon-bixenon, farat robot, klim tronic, tempomat, pulla ne timon, fellne 17" me goma te reja te veres, regjistrimi i pare ne KS i ardhur nga Gjermania.
Vetura i ka te kryera te gjitha serviset dhe posedon liber servisi. Per me shum info kontakto ne tel. 049133353
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim