Veture luxose

Shitet nga: Armend Bajrami 28 Jan 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Citroen C4 2.0 HDI EXLUSIV ( CHIPTUNING 174 PS )
Full opcion
NAVIGATOR
Xenon
Tempomat
Limit
Telefon/sms
Parksensor
Klim Automatike
Nxemje per karrika
Dritat kthehen ne kthesa ( Kurvenlicht )
Zeri derigjues ( Sprachsteuerung )
Muzika eshte shum e mir te markes JBL NJE PREJ MA TE MIRAVE
Vetura eshte ne gjendje shum te mire 176 mi km dhe te garantume me fletore te sevisit dhe hargjon vetem 6 l ne 100 km
Eshte ne Targa te zvicres sa jam informu dogana regjistrimi e qka lypet dikun rreth 2000 euro kushton
Per ata qe jan te interesuar me kontaktoni ne ket nr
+41786579775 vetem Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim