Citroen c8

Shitet nga: Avni Kukaqi 08 Dhj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C8
Shes kombi citroen c8 2,0 benzin i sapo ardhur nga zvicrra me tabele te ch. Vetura servisimin e ka te kryer Komplet para 1 jave me 197.000 te garantuara vetuara eshte shume e ruajtur si mrenda ashtu dhe jashte.pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim