Citroen c8

Shitet nga: Avni Kukaqi 14 Dhj 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C8
Shes citroen c8 ne Rks. Vetura eshte e bleme 00 km ne vitin 2005 ne zvicerr por tash e kam pru ne ks por nuk e perdori andaj deshiroj ta shes.vetura osht me servise te kryme komplet ne ch shum e rujtne si mbrena ashtu dhe jasht e regjistruar ne Rks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim