Citroen

Shitet nga: Ardian 23 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumper
Shitet kamioneta citroen jumper i aridhur nga jashte. Kamioneta ka librin e servisit dhe i ka vetem. 93.000 te kaluara ne gjendje shume te mire.motorrin e ka 2.8 hdi.mund te kontaktoni edhe ne wiber 049447906.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim