Citroen Berlingo dizel -98

Shitet nga: xhemajl 16 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Pejë
Shume I ruajtur me doganen dhe homologimin te paguar...
Nuk ka as nje defekt, motorri 1.9D et. ..per informata tjera me kontakto ne numrin...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim