Citroen volitshem perfekt, ne rrim I mundshem -97

Shitet nga: xhemajl 24 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Citron 1.9 dizell me dugan dhe homologim te paguar per ma shum informata mundi me na mar ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim