shes dhe ndrroj me ndonje vetur te vogel

Shitet nga: lulzim jahaj 31 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Charade
vetura eshte ne gjendje shum te rregullt 1.1 benzin klim gjama elektronik servo motorri shum i ruajtur hargjime te vogla shes ose ndrroj me vetur te vogel me targa rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim