Daihatsu 1.6

Shitet nga: xxxxxxxxx 21 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Feroza/Sportrak
Daihatsu 1.6 Benzin ne gjendje perfekte,tip top,pa asnje gerrvishje,pa asnje korezion ne vetur,pres bleres serioz!nr kontaktues i cekur dhe me lart 049757155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim