Fiat Ulysee 2.2 -03

Shitet nga: Bajram Berisha 13 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Fiat Ulysee Ngjyr metalke 2.2 diesel ,i doganuar dhe i regjistruar me muajin e 08.2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim