Fiat punto 2003 I SHITUR

Shitet nga: Punto 16 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Fiat punto
1.2 benzin 2003
Radio cd abs airbag
Xhama elektrik
Ne gjendje te mir teknike dhe optike
Sigurim deri 17-09-2015
Qmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim