Fiat bravo -01

Shitet nga: Defrim 18 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Fiat Bravo 1.9 JTD 105 Ps
Viti : 2001

Vetuta ne Gjendje Shumë te mire
teknike.. shumë e mire ne kariseri
matorr dhe interier..

është shumë ekononike dhe ka shpenzime shumë te volga 5l

Cdo kohe eshte trajtuar mir
dhe i eshte nderruar vaji.. filterat
dhe rripi i matorrit.. Regjistrim edhe 11 muj

Opcione :

Klima

Centrall

2

Arsyeja e shitjes eshte
sepse.. kam ble vetur tjeter..
dhe nuk me nevojtet Fiati më..

Vetura gjindet ne Pejë

Cmimi eshte i pa disuktushem

Cmimi : 2300

per te gjithë te interesuarit
numri i telefonit eshte :

+386 4 953 2622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim