Bus

Shitet nga: Nimon Krasniqi 08 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
ky Bus eshte ne gjendje te rregullt,ka goma te reja te dimrit,Frejt e ri rrypin e motorrit te ri thjesht ne dy vitet e fundit vetem riparime jan investu 42000fr transmesionin e ri e ka,ka wbasto nxemje ka klim dhe e ka servisin e klimes ne kete vite.
Busi gjindet ne Zvicerr-
telefoni 0041794362539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim