Fiat Dukato

Shitet nga: Burim 20 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Fiat Dukato viti 2007 ne muajin e 8
6 shpejtsi senzora para dhe mbrapa eshte ne gjendje shum te rregullt. eshte i ardhur nga zvicrra dhe eshte i pa doganuar per me shum kontakto
049490006 dhe 044417748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim