Fiat Punto -03

Shitet nga: bekim 26 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shes fiatin ne gjendje super te mir me 1 vit regjistrim me te gjitha servisat e kryera dhe dmth ska ni cent me shti nto. me qmim te arsyeshem esht 2003 viti me perkthim te menjehershme nuk esht hypotek ne credit dmth asgja ska esht shum shum i ruajtum me 125000 km me libra te servisit pres blersa serioz flm dhe numri viber +386 49 882 960. si dhe 044 961 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim