Fiat Punto 1.3 Diezel

Shitet nga: Shaban Ahmataj 30 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Vetura eshte e sapoardhun nga Svicrra dhe gjendet ne gjendje shum te mir. Jasht eshte n aub dhe mas ngjyra pak e djegne nga dilli. Me polirat mir heket.
Mekanisht eshte top i rujtun dhe hargjet shum pak. Per me shum informata: 044 933 605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim