Fiat Punto-1.9Diesel,2002

Shitet nga: Dardi 06 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes Fiat Punto 1.9 Diesel 2002,me dy dyer ngjyr kalter,me shpenzime ekonomike dhe ne vozitje stabil.Pres bleres serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim