Fiat Punto benzin -05

Shitet nga: Arber 10 Gsh 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe cmimi eshte i diskutueshem. Per cdo informat me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim