Fiat Punto dizel -00

Shitet nga: ardijan 09 Nën 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shes fiat punto 2000 viti prodhimit disel ne gjendje te rregullt.motori disel.i ka 300.000 km te kaluara, vetura eshte e pa regjistruar dhe e pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim