Fiat Punto

Shitet nga: Diamant 17 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet Fiat Punto Diesel 1.3 Eshte ne gjendje te rregullt dhe i ka shpenzimet shum te vogla. Regjistrim ka edhe 10 muj. Per me shum kontaktoni ne numer 044-756-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim