Fiat Stilo 1.9JTD targa vendore e aksidentuar

Shitet nga: Endrit 02 Dhj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes urgjent veturen Fiat Stilo 1.9 JTD Diesel ngjyre vishnje e aksidentuar.
Vetura mund te riparohet si dhe mund te perdoret per pjese.
Ka tabela vendore dhe regjistrim deri ne Shkurt 2016.
Per detaje te tjera ne lidhje me veturen kontaktojme ne telefon.
Mundesi nderrimi me veture tjeter.
Viber; 049726830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim