Fiat Tempra -95 bojm ndrrimm 6 muj rks

Shitet nga: dini 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Tempra
fiati asht ne gjendje te regullt dizell dhez ire ec mire as nuk dridh as sen nuk asht i vram askundd ka dritaret me rrym centrall me digitron prej se larguu +38649574977 viber dhe vala 044522166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim