Shes Fiat Tipo 1.4 Benxin

Shitet nga: dren 26 Shk 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Tipo
Shes Fiat tipo 1.4 benzin ne gjendje shum te mir pune
Posedon 1 vit te plot regjistrim si dhe servisin e ka te kryer vaj filtera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim