Shes urgjent

Shitet nga: Adnan 27 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Tipo
Shes urgjent fiat tipo ne gjendje te rregullt për më shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044568540 dhe ne viber +38649598539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim