Ford Dizel 2000

Shitet nga: Valdeti 06 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Pejë

Shitet vetura Ford vitit 2000 Dizell me tabele dhe dokumentacion te Austris .

- Dizell 1.9

- 5 dyer mbyllje elektronike

-Xhama me hapje dhe mbyllje elektronike

- Servisi i kryer

Vetura eshte ne gjendje te regullte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim