Ford Fiesta 1.3 Benzine

Shitet nga: Sh 15 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford Fiesta 1.3 Benzine 4 dyer , vetura posedon klime dhe eshte ne gjendje shume te mire , e po sa ardhur nga Gjermania .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim