Ford Fiesta 1.4 16v Benzin 1999 Pa Dogan

Shitet nga: Ford Fiesta 06 Shk 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet Ford Fiesta e ardhur nga Zvivra shume e rruajtur mrenda dhe jasht. Te kaluara shume pak.
ABS
Centrall
Klime
Goma te reja
CD Mp3
Gjamat me Rryme
Karrika levizese me pershtatje te trupit
Air Beg
E qlajmeruar ne zvicer me libreze e gatshme per registrim.
Me nje fjale vetura eshte full ekstra tip top.

Viber +38649567837 Mund te na lajemroheni ne qdo kohe. Ju mirepresim
Nuk jemi tregtar vetura eshte familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim