Ford Fiesta 1.4tdci

Shitet nga: Ford 06 Tet 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Vetura sapo e doganuar dhe rigjistruar ne rks, 11muaj rigjistrim ne rks. Me KLIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim