FORD FOCUS 1.8 TDCI 85KW -02

Shitet nga: edi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
SHES FORD FOCUS 1.8TDCI,85KW.VITI I PRODHIMIT 2002.I DOGANUAR ME: 28.03.2015.VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE,DHE ESHTE E SERVISUAR,ME 11.11.2015 E KA TE NDRUAR SETIN KOMPLET:ZAMAJCI VIBRUES,KORPA,LLAMELLA,DRUK LLAGERI.(LLUK).VETEM KY SERVIS KA KUSHTUAR AFER 500 EURO.VAJ MOTORRI 5W-30,ME FILTERA KOMPLET.FELLNE TE ALUMINIT ME 4 GOMA TE DIMRIT.VETURA POSEDON:ABS, KLIMA AC, MP3,4 XHAMAT ELEKTRIK,ALARM.VETURA GJENDET NE PEJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim