Ford Focus 1.8 Disel -01

Shitet nga: Muhamet 22 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focus 1.8 DI 2001 (90PS-66KW) INTERCOLED 218.000 km ne gjendie shumë të mirë teknike dhe optike i ruajtur si brenda ashtu edhe jashtë ka: Klime,ABS,Timoni Hidraulik,Fellne Alumini,Mbyllie Qendrore, 2 Dritaret e Para Elektronike,Drita te Mjegulles etj.

Numri 044-236-964
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim