i sapo ardhur prej jashtit

Shitet nga: qerim 18 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shes veturen sapo te ardhur nga jashti esht pa dogan bejm dhe ndrim me golf mercedes bmw pasat opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim