FORD MONDEO DIESEL

Shitet nga: ford 04 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes ford mondeo i sapo ardhur nga gjermania vetura esht ekonomike dhe nuk ka nevoj asnje cent te investohet ne te vetura eshte e padoganuar pres bleres serioz viber +38649188024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim